Jdi na obsah Jdi na menu
 


Něco o Jonas Brothers

4. 7. 2009

JONAS BROTHERS

The Jonas Brothers jsou Americká pop-rocková kapela pocházející z Wyckoffu z New Jersey, a zkládá ze tří bratrů: Kevin, Joe a Nick Jonas. Vydali tři alba - It's About Time v roce 2006, Jonas Brothers v roce 2007 a A Little Bit Longer v roce 2008. Projekt začínal sólovou kariérou Nicka Jonase a skončila celkovou spoluprací mezi třemi bratry.
 
Když měl Nick 6 let, objevili ho když zpíval v holičství a doporučili ho k profesionálnímu managerovi. V 7 letech začal Nicholas hrát na Broadway. Vystupoval v několika hrách, napříkla A Christmas Carol ( v roce 2000 jako Tiny Tim), Annie Get Your Gun (v roce 2001 jako Little Jake), Kráska a Zvíře (v roce 2002 jako Chip) a Les Misérables (v roce 2003 jako Gavroche). Po Bídnících skončil, vystupoval v The Sound of Music (jako Kurt) na Paper Mill Playhouse (divadlo).
 
V roce 2002 kdy účinkoval v Krásce a Zvíře , tak napsal Nicholas song s jeho otcem nazvaný "Joy to the Worl ( A Christmas Prayer)". S vokály z Krásky a Zvíře, Nick předvedl písničku v roce 2002 na každoročním Broadwayském albu "Equity Fights AIDS", Broadwayské největší dary (Broadway´s Greatest Gifts): Carols for a Cure, Vol. 4. V listopadu 2003 dostala INO Records demo nahrávku "Joy To The World ( A Christmas Prayer)". Na trh ji uvedlo radio Christian, kde se rychle stal populární v žebříčku Record & Radio's Christian Adult Contemporary Chart. Zatímco Nicholas pracoval na svém sólo projektu, Joseph šel v jeho stopách v účinkování na Broadway, objevil se v Baz Lurhmannově předložení na La Boheme.
 
V září 2004, vedoucí Columbia Records nalezl něco o Nickově songu. Nick brzo podepsal smlouvu jak s INO Records tak i s Columbia Records a vydal singl "Dear God". Druhý singl, "Joy To The World (A Christmas Prayer)" (nová solóvá nahrávka), byla vydána 16.listopadu. Bylo pravděpodobné že vyjde v prosinci samostatné sólové album, ale album bylo stahnuto zpět; to bylo, avšak dostalo limity. Nick, v průběho toho společně se svými braty Kevinem a Joem, psal další vlastní songy na album.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

super

(domi, 21. 11. 2010 18:12)

jste všichni super hlavně nick držim palečky